Sterilizasyon Validasyonu

ETİLEN OKSİT STERİLİZASYON VALİDASYONU
Türkiye'de Radyasyon Sterilizasyonu ile en çok kullanılan yöntemlerinden olan Etilen Oksit ile Sterilizasyon sürecinizin Validasyonunda yanınızdayız. Esnek çalışma seçeneklerimiz ile Validasyon Sürecinizin tamamında veya sizin ihtiyaç duyacağınız kısımlarda destek vermeye hazırız. Dilerseniz Fiziksel ve Mikrobiyolojik Kalifikasyon süreçlerinizde uluslararası hizmet verebilir durumdaki Akredite Partnerlerimiz ile tüm hizmet sürecinizi planlayabiliriz.

RADYASYON STERİLİZASYONU VALİDASYONU
Türkiye'de şimdiye kadar sadece Gama ile Sterilizasyon yapılırken son yıllarda Elektron Demeti (E-Beam) ile sterilizasyon surecinde gündeme taşındı. Her 2 metot için ilk Doz Belirleme Çalışmasından, rutin olarak gerçekleştirilen Doz Denetimi çalışmalarına kadar esnek çalışma seçeneklerimiz ile destek vermeye hazırız. Dilerseniz uluslararası hizmet verebilir durumdaki Akredite Partnerlerimiz ile tüm hizmet sürecinizi planlayabiliriz.

BUHARLI STERİLİZASYON VALİDASYONU
Türkiye'de nihai ürünlerde çok tercih edilmeyen bir çalışma olsa dahi özellikle non-steril olarak piyasaya sürülen ürünlerde Onaylanmış Kuruluşlar tarafından talep edilen kılavuz niteliğindeki Sterilizasyon Validasyonu çalışması için yanınızdayız. İlk Validasyon çalışmanızdan Re-Validasyon çalışmanıza kadar esnek çalışma seçeneklerimiz ile ve dilerseniz uluslararası hizmet verebilir durumdaki Akredite Partnerlerimiz ile tüm hizmet sürecinizi planlayabiliriz.

Sizi Arayalım