Self Validasyon

SELF-VALIDASYON® NEDIR?
Artık Validasyon çalışmalarınızı kendiniz mi yönetmek istiyorsunuz? Elinizde bu çalışmalar için uygun personel var ancak neyi nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Tedarikçilerden yana sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? Dışarı yaptırdığınız validasyonlar bütçenizi mi zorluyor?

Bu sorulardan birine veya birkaçına evet cevabını veriyorsanız Self-Validasyon® Programı tam size göre. Bu program ile tüm validasyon çalışmalarınızı kendi kendinize yapabilmeniz için çözüm önerileri sunuyoruz.

SELF-VALIDASYON® ÇALIŞMASININ IÇERİKLERİ NELERDİR?
Bu programın sınırlarını tamamen siz çizersiniz. Elinizdeki imkanları ve yapabilirliklerinizi birlikte değerlendirir ve eksikleri gidermek için çalışmaya başlarız.

SELF-VALIDASYON® PROGRAMI SADECE TEORİK EĞİTİMLERDEN Mİ OLUŞUR?
Teorik eğitimler bu programın temelini oluşturur. Ancak bununla sınırlı kalmaz. Validasyon çalışması için gerekli olan cihaz(lar)ın seçimi ve tedariki konusunda destek, validasyon protokol ve raporunun hazırlanması konusunda destek, testler için tedarikçi seçimi gibi birçok konu programa dahil edilebilir.

UYGULAMALI EĞITIM IMKANI VAR MI?
Teorik eğitimi verdikten sonra dilerseniz validasyonu gerçekleştiren ekibinize sahada eşlik ederek ilk çalışmalarında Yol Gösterici olarak yanlarında olabiliriz. Unutulmamalı ki en iyi deneyim doğru uygulama ile elde edilir.

PROGRAMI İSTEDIĞIM GİBİ PLANLAYABİLİR MIYIM?
Self-Validasyon® Programının en önemli özelliklerinden birisi kişiye özel uyarlanabilir olmasıdır. İsterseniz sadece cihaz seçiminde bizden destek alabilir veya yıllar önce yaptığınız cihaz yatırımının karşılığını alabilmek için teorik ve pratik eğitim talep edebilirsiniz. İyisi mi ihtiyaçlarınız için bize ulaşın, neler yapabileceğimize birlikte değerlendirerek karar verelim...
 

Sizi Arayalım